Lalki / Przytulanki

Szmaciane lalki i przytulanki to coś więcej niż zabawki! To pluszowi przyjaciele, którzy towarzyszą dzieciom w chwilach radości i smutku, stają się powiernikami dziecięcych trosk i tajemnic, dają poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają adaptację do nowych warunków, pokonywanie trudności i mierzenie się z rozmaitymi wyzwaniami. Żadna inna zabawka nie jest w stanie tak skutecznie koić, wyciszać i uspokajać, w razie potrzeby zastępując mamę lub tatę. 

Całkowicie bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów

Najwyższej jakości szmaciane zabawki są maksymalnie bezpieczne dla dzieci. Sprawdzeni producenci sięgają wyłącznie po atestowane materiały i tkaniny, nie zawierające niebezpiecznych związków i substancji, które posiadają stosowne certyfikaty dopuszczające je do użytkowania przez dzieci. Szmaciane zabawki dla dzieci powinny być ponadto wykonane z tkanin odpornych na zabrudzenia i łatwych do utrzymania w czystości (najlepiej przeznaczonych do prania w pralce), nie przyciągających kurzu i innych alergenów oraz uniemożliwiających lub ograniczających możliwość rozwoju rozmaitych mikroorganizmów, w tym grzybów i pleśni. 

Nasza oferta szmacianych lalek i różnego rodzaju dużych przytulanek to specjalnie wyselekcjonowane zabawki wykonane z naturalnych, solidnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów z mocnymi szwami, gwarantujących trwałość i wytrzymałość lalek i przytulanek na długie lata intensywnego użytkowania. Konstruując naszą ofertę stawiamy wyłącznie na renomowanych, sprawdzonych i doświadczonych producentów dziecięcych zabawek. 

Miłe w dotyku przytulanki, ułatwią zasypianie

Na czym polega magia przytulanki, która ułatwia zasypianie? Tekstylne zabawki, jak żadne inne, przenikają zapachem domu oraz mamy i taty. Przytulenie się do miękkiej buzi szmacianej lalki, bądź puszystego futerka osiołka, misia czy pieska oddziałuje więc kojąco na wiele zmysłów dziecka równocześnie, uspokajając i sprzyjając wyciszeniu, a co za tym idzie - ułatwiając zapadnięcie w sen, zarówno w swoim łóżeczku, jak i np. podczas leżakowania w przedszkolu, bądź podczas dowolnego wyjazdu i pobytu poza domem (np. u babci czy na rodzinnym urlopie). 

Ponadto z przytulankami wiąże się potrzeba troski i relacji z kimś, kto zawsze jest pod ręką. Takie ułatwiające zasypianie szmacianki w rękach nieco starszych już dzieci często zyskują imiona, własny kąt w dziecięcym pokoju (mieszkają w specjalnych domkach lub specjalnie dla nich wygospodarowanych szufladach), a do do snu przykrywane są rogiem dziecięcej kołdry. Stają się również towarzyszami w ważnych lub trudnych dla dziecka wydarzeniach, ułatwiając np. zniesienie wizyty u stomatologa czy zaliczanie pierwszych sprawdzianów w szkole. 

Laki szmacianki idealne na prezent dla dziecka

Jeśli chcemy obdarować dziecko zabawką, która będzie dla niego czymś więcej - postawmy właśnie na szmacianą lalkę. Być może to właśnie ta przytulanka stanie się ukochaną lalką, misiem lub pieskiem, towarzyszem na długie lata, którego do niewielkiej walizki czy plecaka będzie próbowała wcisnąć nawet zbuntowana nastolatka wybierająca się na swój pierwszy obóz. Lalka przytulanka jest prezentem uniwersalnym, możemy nią obdarować dziecko w każdym wieku (pod warunkiem że producent nie ograniczył jej dostępności dla najmłodszych dzieci), zarówno dziewczynkę, jak i chłopca (szeroki wybór lalek dla dzieci pozwala znaleźć idealną szmacianą przytulankę w chłopięcym wydaniu!).

W naszej ofercie znajdują się klasyczne szmacianki (dziewczynki i chłopcy) w ślicznych ubrankach, z różnymi włosami i dodatkami oraz w różnych cenach oraz przedstawicielki ekskluzywnych linii lalek szmacianych, z długimi nogami. W tym dziale mogą Państwo również znaleźć idealne szmaciane laleczki do zabawy w domkach dla lalek: pojedyncze figurki dziewczynek, chłopców i bobasa oraz zestawy składające się z kilku członków laleczkowej rodziny (np. pary seniorów lub mamy, taty i dwójki dzieci). Laleczki do domków dla lalek wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o detale.  

Lalki i przytulanki są najpopularniejszymi zabawkami wśród dzieci. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór lelek i przytulanek, które świetnie sprawdzą się jako prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w każdym wieku. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz między innymi: lalki bobasy, lalki Barbie, lalki szmaciane, figurki i wiele innych. U nas kupisz lalki i małe przytulanki, które całkowicie są bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Zabawki wykonane są z najwyższej jakości tworzyw i materiałów. Ponadto, posiadamy również wiele różnego rodzaju przytulanek takich jak np.: misie, szmacianki, pluszaki, milusie stworki, słodkie zwierzątka, pieski, kotki i nie tylko. W naszym sklepie online jest w czym wybierać, dlatego wybierz lalkę lub przytulankę, która najbardziej spodobała się Twojemu dziecku. Podaruj mu świetną zabawkę dzięki której nauczy się być troskliwym, opiekuńczym, obowiązkowym oraz kreatywnym dzieckiem.

Produkt dodany do listy życzeń